(Toen ik deze tekeningen maakte had ik nog niet het nieuwste bericht op Grensgevallen gezien. Daar doet de foto me toch wel aan denken. )
(Toen ik deze tekeningen maakte had ik nog niet het nieuwste bericht op Grensgevallen gezien. Daar doet de foto me toch wel aan denken. )
Muestra de acuarelas, oleos, dibujos, paisajes y personajes.
Dibujo, Urban Sketching, Consejos, Ideas, Arte
oma van 5 prachtige kleinkindjes
Geniet, heel even, van alledaagse, bijzondere of amusante dingen, een snuisterijtje hier of daar, letters in steen, en koffie. Onderweg..., daar begint het!
Leuker leven met een aandoening, ervaringsverhalen
Welkom op mijn blog. Samen met mijn man en onze twee kinderen woon ik ergens op de Veluwe. Ik heb veel liefhebberijen, waaronder tekenen, lezen, quilten, in de aarde wroeten en boswandelingen maken (vandaar de leaves). Ondertussen probeer ik mijn leven zo eenvoudig mogelijk te houden en mij te richten op wat werkelijk ertoe doet. Ik nodig je uit om een stukje met mij op te lopen… Liefs, Jet
Please: Use Google translate to read this dutch text in your own languages. It is not perfect but better then nothing. It is the best what I as A non-native speaker can offer to you the reader.
A journey to restore the harmony in your life
Woord- en Beeldkunst van Marije De Gans
Mooi. Zelf gemaakt.
over groen in tuin, stad en land
glutenvrij brood en gebak, aparte koek, filosofisch en archeologisch gebak
Verhalen van Sandrijn Swarts
Vignettes from Northwestern Minnesota
Over authentiek leven aan de buitenkant van Denemarken
Watercolor paintings
op weg naar authentiek leven
Babysteps will lead us to a better world. We just have to want to take the lead.
Sprantasy
Kirstin Vanlierde
"Pluk de dag"
Puur Plantaardig | bakkerij | traiteur | recepten
Welkom bij een brei- en stoffenverslaafde
handwerk en ontwerp
"We are not interested in the possibilities of defeat. They do not exist." - Queen Victoria
waar creativiteit ontstaat
Kalende intelligentiehavens?
Vrolijke groet,
Zo’n mooi woord 🙂 . Maar nee, dit ging heel onschuldig over bloemen en zo’n lange kiwi snavel (hoewel ik eigenlijk niet weet of ze ook echt gaatjes in de grond prikken, in het echt heb ik er nog geen gezien). groetjes, Hanneke
Oeps, ik bedoel natuurlijk de foto bij het artikel op het blog Grensgevallen 🙂 .
O wat zalig! Mooi, en inderdaad, wat een toeval… Bedankt om te verwijzen naar mijn blogbericht.
Eerst schrok ik van het woord kiwi, want ik denk onmiddellijk aan de vrucht waar ik zéér allergisch aan ben. De allergie is zo sterk dat ik al schrik bij het lezen of horen van het woord. Maar dit prachtige vogeltje kan me zeker bekoren! Jammer dat we hem hier nooit zullen zien…
Die post vond ik zo leuk, en mooi beschreven. Kiwi’s komen hier (NZ) voor, maar zijn toch zeldzaam en bovendien nachtdieren. Dat moet best een heftige allergie zijn, naar. De kiwi vogel vind ik zelf ook erg leuk 🙂 .groetjes, Hanneke
Ja, naar en gevaarlijk. Ben altijd op mijn hoede voor kiwi’s.
Balen 😦 .